Linia żółta

Jeśli kochasz lato, ta linia jest właśnie dla Ciebie. Nawet po zachodzie słońca, jego promienie będą wciąż z Tobą. Tu nie ma szans na smutek i nudę. Żółty to kolor optymistów. Dołącz do nich.

Linia pomarańczowa

Ta linia jest dźwięczna, pełna energii, wibrująca i żywa. To jedna z najradośniejszych serii. Przywołuje wakacyjne wspomnienia i optymistycznie nastawia nas do życia.

Linia czerwona

Wprowadzi do Twojego życia dobrą energię. Sprawi Ci przyjemność nie tyko podczas romantycznych wieczorów, będzie doskonałym prezentem, który bez słów powie, jak drugi człowiek jest dla Ciebie ważny.

 

Linia niebieska

Jeśli chcesz poczuć się bezpiecznie, wybierz linię niebieską. Uspokoi Cię po trudnym dniu, pomoże odzyskać równowagę ducha.

Linia fioletowa

Tajemnice i niedomówienia. Ta seria urzeknie Cię od samego początku. Poddaj się jej, pozwól oczarować się wyjątkowej fioletowej kompozycji. Fiolet to kolor królewski, nie może go zabraknąć w Twoim domu.

Linia zielona

W zielonych kompozycjach znajdziesz ducha świeżości, młodości, natury. Bo to przecież od niej wszystko się zaczęło. Zielony to przecie kolor nadziei, która przecież tak ważna jest w naszym życiu.