Parafina

Parafina to jeden z najważniejszych składników naszych świec. Najwyższa jakość oraz restrykcyjne normy czystości są kluczowymi dla powstania świecy, zgodnej z naszą filozofią. Wykorzystywana przez nas parafina charakteryzuje się niskim poziomem zaolejenia oraz wysoką twardością. Ma wszelkie parametry umożliwiające stosowanie świec w pomieszczeniach zamkniętych.

Na specjalne życzenie klienta, świeca może zostać wzbogacona o walory zapachowe.

Kwiaty i rośliny

Naszą inspiracją jest natura. Czerpiemy z niej to co najlepsze. Opracowaliśmy specjalną metodę suszenia roślin, tak, by jak najwierniej zachować kolory kwiatów, traw i liści.

Linie kolorystyczne to zasługa starannie dobranych i wyselekcjonowanych kwiatów. Specjalne procesy preparowania, pozwalają zachować długotrwałą wierną barwę. Dzięki temu, nasze świece potrafią nie tylko stworzyć nastrojowy klimat, ale także stanowić ozdobę każdego wnętrza.

W trosce o Twoje dobre samopoczucie, kwiaty i rośliny zbierane są z czystych i ekologicznych miejsc.

Wosk pszczeli

Wyjątkowy dar natury z którego tworzymy świece o niespotykanych właściwościach. Wosk pszczeli to jeden z najważniejszych składników wytworzonych przez pszczoły. Wydzielane ujemne jony oczyszczają powietrze łagodząc dolegliwości nieżytu górnych dróg oddechowych, chorób płuc, astmy i alergii, stabilizują ciśnienie krwi, podnoszą wydolność organizmu, likwidują zapach dymu tytoniowego, unieszkodliwiają działanie promieniowania urządzeń elektromagnetycznych.